O nas

Witamy na stronie firmy FiVe

Od 1 kwietnia 1994 roku firma FIVE zajmuje się urządzeniami biurowymi takimi jak kserokopiarkidrukarki laserowe , faxy itp.
Od początku naszej działalności prowadzimy sprzedaż takich urządzeń nowych i poleasingowych.

W latach 90-tych, ze względu na wysokie ceny nowych kserokopiarek, większą część stanowiły urządzenia poleasingowe z Europy Zachodniej np. Niemiec i Francji. Z biegiem czasu nowe kserokopiarkiurządzenia wielofunkcyjne,drukarki laserowe i faxy stają się tańsze i bardziej dostępne dla naszych klientów.

Wyposażamy Państwa w nowoczesny sprzęt biurowy jednocześnie zapewniając jednocześnie profesjonalny i sprawny serwis.

Nasze usługi w zakresie naprawy, przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, zapewniają w Państwa firmach bezproblemowy obieg dokumentów.

Nasza wiedza produktowa oraz fachowa i rzetelna obsługa klientów pozwala nam od kilkunastu lat wyposażać firmy w urządzenia najwyższej jakości takich marek jak :

DEVELOP , OCE, Konica-Minolta, Canon, Ricoh, Nashuatec, Sharp, Panasonic i inne.

Nie jest bez znaczenia że markę DEVELOP wymieniono na pierwszym miejscu.

Od 2004 jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem DEVELOP.

Do dnia dzisiejszego zapewniamy idealne rozwiązania dotyczące druku kolorowego jak i monochromatycznego na najnowocześniejszych urządzeniach świata.
Wielofunkcyjność w prostych formach sprawdza się w każdym biurze czy pracowni architektonicznej.

Dzierżawa-Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych – Umowa serwisowa

Wymagania dotyczące systemów druku cyfrowego w małych biurach nie różnią się od tych stawianych przez wielkie korporacje. Drukowanie i kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie są częścią codziennej biurowej pracy, stąd potrzeba urządzenia wydajnego i wielofunkcyjnego. Jednakże w większości przypadków mniejsze biura nie są w stanie pozwolić sobie na zakup i utrzymanie urządzenia formatu A3, wymagają jednak takich samych rozwiązań.

Mając to na uwadze wprowadziliśmy do naszej oferty dzierżawę – wynajem urządzeń wielofunkcyjnych, która pozwala niewielkim kosztem miesięcznym, wyposażyć małe biura, średnie firmy jak i wielkie korporacje we wszechstronne i wydajne rozwiązania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Super wydajne i ekonomiczne kserokopiarki, drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne kolorowe i monochromatyczne.

You must be logged in to post a comment.

FiVe Dzierżawa -Wynajem, Sprzedaż, Serwis Kserokopiarek i drukarek