Nowe urządzenia wielofunkcyjne Develop

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Develop

Poznaj niesamowity świat koloru z nowymi produktami Develop serii ineo+

Wysoka wydajność, niezawodność i jakość – wszędzie tam, gdzie te wyznaczniki są najważniejsze, doskonale sprawdzą się nowe urządzenia Develop serii ineo+ 458/558/658.

 

Opracowując nowe rozwiązania w dziedzinie druku kolorowego, kierujemy się przede wszystkim trzema wyznacznikami: wysoką wydajnością, niezawodnością i jakością, którą możemy zaoferować użytkownikowi. Dzięki takiemu podejściu naszego działu technologicznego możemy zaprezentować Państwu zupełnie nową odsłonę naszych flagowych produktów do kolorowego druku cyfrowego, które znajdą zastosowanie nie tylko w środowisku biurowym, ale wszędzie tam, gdzie doskonały kolor i wysoki stopień niezawodności mają decydujące znaczenie.

 

Wprowadzając urządzenia Develop serii ineo+ 458/558/658, braliśmy pod uwagę rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenia o zwiększonej produktywności. Zupełnie nowy podajnik dokumentów dostarczany jako wyposażenie standardowe naszych nowych urządzeń pozwala na szybsze skanowanie większych ilości dokumentów w jednym przebiegu. Wydajność i niezawodność tego rozwiązania zostały zmaksymalizowane dzięki ultradźwiękowym czujnikom znajdującym się wewnątrz podajnika, które dają nam pewność, że każdy z umieszczonych w nim dokumentów został właściwie zeskanowany.

Develop serii ineo+ 458/558/658

Kolejnym z kierunków wskazanych nam przez użytkowników naszych urządzeń była możliwość stworzenia niemal każdej pracy za pomocą jednego urządzenia, co pozwala na znaczące zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Seria ineo+ 458/558/658 sprawiła, że stało się to możliwe, a kompaktowe rozmiary nowych rozwiązań doskonale wpiszą się w charakter Państwa biur i zakładów pracy. Tworzenie materiałów marketingowych, ofert czy prezentacji jeszcze nigdy nie było tak proste. Zaledwie kilka kliknięć pozwoli Państwu na stworzenie broszury (do 20 arkuszy objętości), zszycie czy dziurkowanie dokumentu, stworzenie składanego folderu, wstawienie pracy wydrukowanej wcześniej czy nawet złożenie dokumentu na Z. Szeroka gama nowych finiszerów pozwoli nam na elastyczne dopasowanie się do Państwa potrzeb, a Państwu na tworzenie w profesjonalny, a zarazem prosty sposób dokumentów o nieporównywalnej jakości.

 

Myślicie Państwo, że tworzenie zaawansowanych prac musi iść w parze ze skomplikowaną obsługą? Nie w przypadku urządzeń Develop! Dzięki zupełnie nowemu panelowi dotykowemu 10.1″ obsługa jest prostsza niż kiedykolwiek. Rozwinięte funkcje nawigacyjne w połączeniu z możliwością pełnej personalizacji wyświetlacza oraz proste dostosowanie sterownika do charakteru Państwa pracy pozwolą na osiągnięcie znacznych oszczędności czasu i pieniędzy. Kolejnym niewielkim, lecz znaczącym dla wygody pracy rozwiązaniem jest możliwość automatycznego pomiaru formatu papieru o niestandardowych wymiarach – praca z papierami specjalnymi wszelkiego typu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Nie bez znaczenia w przypadku opracowywania nowych urządzeń był również ich wpływ na środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu najnowszych dostępnych technologii i stałemu rozwojowi naszych własnych rozwiązań osiągnęliśmy niesamowicie niski stopień zużycia energii elektrycznej – oszczędzamy zatem nie tylko środowisko naturalne, ale i własne pieniądze.